Menu

Popmusik

Strona o muzyce popularnej

Miley Cyrus - Younger Now

augustc

Miley_Cyrus__Younger_Now

Miley Cyrus - Younger Now (2017) RCA

01. Younger Now – 4:08
    02. Malibu – 3:51
    03. Rainbowland (feat. Dolly Parton) – 4:25
   04. Week Without You – 3:44
    05. Miss You So Much – 4:53
    06. I Would Die for You – 2:53
   07. Thinkin' – 4:05
    Bad Mood – 2:59
    Love Someone – 3:19
    She's Not Him – 3:33
    Inspired – 3:21

miley_cyrus_2017

Miley_Cyrus

mileycyrusyoungernowofficial
Co interesującego może zaoferować fanom dobrego popu Miley Cyrus? - pytają Internauci na przeróżnych forach i portalach muzycznych. Ludzie zadający to pytanie mają na pewno w pamięci obraz Miley sprzed lat - księżniczki Disneya oraz kontrowersyjnej piosenkarki, która za wszelką cenę chce zerwać z dziecięcym wizerunkiem i opowiadającej z uśmiechem na ustach o swoim uzależnieniu od marihuany oraz lesbijskich związkach. Młoda gwiazdka od kilku dobrych lat ma jednak do zaoferowania fanom dobrej muzy o wiele więcej niż się wydaje laikom. Płyta "Bangerz", słynna dzięki kontrowersyjnemu teledyskowi do numeru "Wrecking Ball", gdzie artystka pojawiła się zupełnie naga na wielkiej, metalowej kuli, zawierała kilka naprawdę świetnych piosenek, pokazujących kunszt wokalny oraz talent muzyczny piosenkarki. Utwory "Drive", "FU", "Rooting for My Baby", "On My Own" czy wspomniane "Wrecking Ball" pokazały wielką wyobraźnię muzyczną Cyrus, która sprawnie łączy w swoich utworach elektronikę, soft rock, hip-hop i prezentuje nowocześnie brzmiący i intrygujący pop. Później była eksperymentalna płytka "Miley Cyrus & Her Dead Petz" nagrana z psychodelicznym zespołem The Flaming Lips, która co nie jest dziwne przepadła bez echa na rynku.

Wydany niedawno "Yunger Now" to szósty studyjny album Miley, gdzie artystka prezentuje numery zainspirowane głównie rockiem oraz muzyką country. Jest to zdecydowanie jej najrówniejszy album, aczkolwiek nie zawierający tak kozackiego utworu jak "Wrecking Ball". Co interesujące druga część płyty robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż jej początek. Wybrane do promocji płyty kawałki z pierwszej części krążka "Younger Now" oraz "Malibu" ukazują Miley jako muzyczne wcielenie mrocznej i owianej złą sławą Courtney Love, wdowy po Kurcie Cobainie. Warto dodać, że zespół Courtney Love - Hole ma nawet w swoim dorobku piosenkę zatytułowaną "Malibu". Numer utrzymany w estetyce country "Rainbowland" nagrany do spółki z legendą tej sceny Dolly Parton może natomiast zainteresować jedynie Amerykanów i do tego lubujących się w tego typu kowbojskich klimatach. Natomiast wszystkie piosenki na "Younger Now" począwszy od "Thinkin'" to pop-rock na najwyższym poziomie, idealny dla słuchaczy komercyjnych stacji radiowych, kochających dobre melodie. W tej części płyty Miley wyszły wszystkie utwory, zarówno te bardziej żwawe jak "Love Someone" oraz spokojniejsze "She's Not Him" i "Inspired". Reszta krążka jest do zapomnienia, jednak Cyrus dzięki "Younger Now" jest na prostej drodze do tego, by w przyszłości walczyć o tytuł największej gwiazdy amerykańskiej sceny.

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • Gość: [inga] *.ipv4.supernova.orange.pl

  Dziewczyna ma fajny głos, ale ta muzyka to kompletnie nie moje klimaty, choć ma w swojej karierze kilka fajnych kawałków

 • Gość: [womaninthemirroruk] *.skybroadband.com

  Jednak nie moje klimaty:)

 • Gość: [happy Books] *.gigainternet.pl

  Jedną tylko piosenkę jej lubię "Who Owns My Heart" i na tym się kończy moja znajomość jej repertuaru ;-)

 • Gość: [happy Books] *.gigainternet.pl

  Jedną tylko piosenkę jej lubię "Who Owns My Heart" i na tym się kończy moja znajomość jej repertuaru ;-)

 • Gość: [TosiMama] *.cable.net-inotel.pl

  Nie są to moje klimaty muzyczne, ale recenzję przeczytałam z zainteresowaniem.

 • Gość: [Ula - Książkowe Powroty] *.dip0.t-ipconnect.de

  Niestety zupełnie nie kojarzę tej pani.

© Popmusik
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci